Aktuality - Finalistky mladší Miss Polabí 2013 vybíraly ceny pro budoucí vítězku

Datum vložení: 1366051380

Finalistky mladší Miss Polabí 2013 vybíraly ceny pro budoucí vítězku Poděbrady, Kolín - Finalistky mladší kategorie Miss Polabí 2013 se poprvé setkaly po výběrovém castingu v sobotu v Poděbradech a Kolíně.
Nabitý program byl zahájen fotografováním pro volbu Miss Sympatie v poděbradském Divadle Na Kovárně 
a zkouškou na módní přehlídku v butiku Jolík, ovšem hlavním bodem dopoledního programu byla návštěva největšího hračkářství ve středočeském kraji Domino, kde měly dívky možnost vybrat ceny pro vítězky soutěže. „Přestože dívkám nebyl dán finanční limit pro výběr hraček, opět na celé čáře zvítězili plyšáci ve všech podobách a velikostech a odsunuli tak rebelské panenky Monster High oproti loňsku na druhé místo. Už teď je tedy jisté, že vítězka soutěže si domů ponese dalšího chlupatého mazlíčka," uvedla hlavní organizátorka soutěže Iveta Hodečková.
Po přesunu do Kolína si malé parádnice vyzkoušely roli princezen při zkoušce družičkovských šatů v kolínském svatebním salonu Farfallino a pak už na ně čekalo překvapení v podobě sportovního odpoledne organizovaného fitness studiem MAT, kde si mimo jiné vyzkoušely lekci jumpingu na trampolínách.
Letos poprvé se tedy do vzduchu dostaly i mladší dívky. Ty starší čeká v sobotu 
20. dubna na kolínském letišti opravdický let. Zalétají si na kluzácích L-13 Blaník i ostatních strojích Aeroklubu Kolín a možná si i vyzkoušejí pocity pilota malého letadla. „Na akci Nejkrásnější létání je od 12 do 18 hodin srdečně zvána i široká veřejnost a zvláště vítáni budou noví zájemci o pilotní výcvik," dodala hlavní organizátorka.

Fotogalerie

Autorka: Milena Jínová / Nymburský deník