Aktuality - Finalistky Miss Polabí se prolétly letadlem a zkusily si nové šaty

Datum vložení: 17.4.2014

Finalistky Miss Polabí se prolétly letadlem a zkusily si nové šaty Účastnice finálového večera soutěže Miss Polabí 2014 jsou jasné. Vzešly z nedávných castingů a nyní už rozděleny do dvou kategorií na starší a mladší zažívají společná dobrodružství.

O Dnu malých princezen, který se pochopitelně týkal mladší kategorie, jsme psali před nedávnem. Nyní měly „svůj" den také starší účastnice finále, které čekaly adrenalinové zážitky především na kolínském letišti.

Byly hlavními aktérkami akce Nejkrásnější létání pořádanou na kolínském letišti místním aeroklubem. „Nejen že se všechny dívky proletěly na bezmotorovém kluzáku 
L-13 Blaník, ale některé si na vlastní přání vyzkoušely 
i krátký stav beztíže. Což ocenili zejména přítomní piloti, členové akrobatického odboru Aeroklubu Kolín," řekla hlavní organizátorka soutěže Miss Polabí Iveta Hodečková 
z HI Studia.

„Bylo to hustý!" ohodnotila zážitek jedna z finalistek při přímém vstupu do vysílání jednoho z komerčních rádií. To však nebylo zdaleka všechno, co půvabné a odvážné dívky, ucházející se o letošní korunku miss, během jediného dne stihly. „Zvládly nafotit portréty pro volbu Miss Press, která bude probíhat na stránkách Nymburského deníku a na jeho webu, a také zkoušku šatů na slavnostní finále soutěže," prozradila Hodečková.

V podvečer se dívky ještě přesunuly do Poděbrad, kde se sešly s módní návrhářkou Ilonou Donátovou, která se rozhodla vytvořit novou letní kolekci dívčího oblečení speciálně pro tuto soutěž.

autor: Miroslav Jilemnický Nymburský deník