Aktuality - Miss Polabí 2014 vybrala cenu pro letošní vítězku od VF Electric

Datum vložení: 1426631764

Miss Polabí 2014 vybrala cenu pro letošní vítězku od VF Electric Miss Polabí 2015 se blíží! Loňská vítězka fotila plakát

Poděbrady - Veřejné konkurzy pro krásné a odvážné dívky se konají 8. a 11. dubna v poděbradském divadle Na Kovárně.

Finálový večer Miss Polabí 2015 se nezadržitelně blíží!

Už jen dva měsíce chybí do chvíle, kdy se hlediště poděbradského divadla Na Kovárně opět beznadějně zaplní zejména příznivci a známými dívek, které se na pódiu budou ucházet o titul nejkrásnější, ale také nejvýřečnější, či nejšikovnější slečny Polabí. Jako vždy se bude soutěžit ve dvou věkových kategoriích.

Součástí soutěže bude také vyhlášení Miss Press, jehož se hlasováním zúčastní i čtenáři Nymburského deníku.

Hlavní pořadatelka z agentury HI Studio Iveta Hodečková momentálně připravuje veřejné konkurzy, kterých se mohou zúčastnit odvážné, výřečné, inteligentní a především krásné dívky. „Veřejné konkurzy se budou konat 8. a 11. dubna v poděbradském divadel Na Kovárně. Finálový večer je letos naplánován na 17. května," prozradila Hodečková.

Součástí příprav je také výroba plakátu na letošní ročník. Jeho hlavní tváří bude loňská Miss Polabí, půvabná a skromná dívka z malé obce Lipník Adéla Prokopová. 
„V rámci příprav na letošní finále této soutěže navštívila Kolín, aby zde nejen nafotila plakát na Miss Polabí 2015, ale pomohla i vybrat jednu z cen pro budoucí vítězku, kterou si spolu s dalšími cenami odnese nejúspěšnější finalistka letošního ročníku této prestižní talentové soutěže," řekla Hodečková. Kromě věcných cen úspěšné dívky vyhrávají také hodnotné zahraniční zájezdy a pro některé to může být i první krůček do světa modelingu. Příkladem může být Martina Karkošová, vicemiss Polabí 
z roku 2008, která se za pár týdnů zúčastní finále soutěže Česká Miss.

MARTINA KARKOŠOVÁ, FINALISTKA ČESKÉ MISS 2015 Z POLABÍ, SOUTĚŽÍ NAOSTRO UŽ 28. BŘEZNA

Někdejší vicemiss Polabí z roku 2008 Martina Karkošová je na zahraničním soustředění před finálovým večerem České Miss 2015. Půvabné dvaadvacetileté studentce Vysoké školy ekonomické, která je z Velimi na pomezí Nymburska a Kolínska, mohou všichni držet palce při finálovém večeru České miss 2015, který se koná už 28. března a přímým přenosem jej bude vysílat televize Prima. Naše favoritka si vylosovala nejvyšší číslo ze všech dívek, 10. Snad jí přinese štěstí!

11.3.2015

Nymburský Deník - Miroslav Jilemnický