Aktuality - Kandidátky na malou Miss Polabí 2015 lezly po horolezecké stěně a vybíraly ceny.

Datum vložení: 3.5.2015

Kandidátky na malou Miss Polabí 2015 lezly po horolezecké stěně a vybíraly ceny. Poděbrady, Kolín - Den pro malé princezny.
Tak se jmenovalo první letošní setkání finalistek mladší kategorie Miss Polabí 2015 v Poděbradech a Kolíně.

Během jediného dne toho stihly opravdu dost. V největším středočeském hračkářství vybíraly ceny pro vítězky soutěže. Stihly také mezi ženami a dívkami všeho věku populární zkoušení šatů. Nakonec se pod dohledem instruktora vrhly na lezeckou stěnu.

Ale popořadě. Setkání malých finalistek Miss Polabí 2015 se uskutečnilo v sobotu 
v hlavních dvou centrech této soutěže: v Poděbradech a Kolíně. „Děvčátka absolvovala fotografování pro volbu Miss Sympatie, zkoušku šatů na finálovou přehlídku autorské dvojice návrhářek Moniky Schmidtové a Lucie Králové, tvořících pod českou módní značkou 2Qeens, a v Dominu – největším hračkářství ve středočeském kraji vybrala ceny pro vítězky soutěže," uvedla hlavní organizátorka soutěže Miss Polabí Iveta Hodečková z HI Studia.

Stejně jako v minulých letech dominovali mezi vybranými hračkami měkouncí plyšáci, ale objevily se i stavebnice, tvůrčí hračky a jedna z vítězek si letos odnese i skládací koloběžku.

Finalistka Miss Polabí však nežije pouze výběrem příjemných hraček a zkoušením šatů. Musí být také hbitá a odvážná. A právě tyto vlastnosti dívky prokázaly v poslední části společného setkání. „Nabitý program finalistky zakončily adrenalinovým sportovním odpolednem na lezecké stěně v Kolíně pod Novým mostem, kde si pod dozorem instruktora Českého horolezeckého svazu vyzkoušely některé z lanových technik," doplnila Hodečková.

Autor: Miroslav Jilemnický Nymburský Deník