Aktuality - Finalistky Miss Polabí 2015 na zemi i v oblacích.

Datum vložení: 10.05.2015

Finalistky Miss Polabí 2015 na zemi i v oblacích. Tentokrát v Kolíně se sešly finalistky hlavní kategorie Miss Polabí 2015 aby nafotily portréty pro tradiční volbu Miss Press, do které se mohou zapojit i čtenáři Nymburského deníku a zvolit si tak tu svoji "nej ".

V průběhu nedělního dopoledne se také setkaly s módní návrhářkou Ilonou Donátovou, která letos chystá speciálně pro finále této soutěže autorskou módní kolekci s názvem The Dance of Blossoms. Návrhy šatů vznikají v úzké spolupráci s kolínskou šperkařkou Jitkou Slavíkovou - autorkou korunek pro letošní vítězky soutěže.

Po krátkém obědě se dívky přesunuly na letiště Aeroklubu Kolín, kde na ně čekala další akce s názvem Nejkrásnější létání a kde si všechny vyzkoušely let v bezmotorovém kluzáku L-13 Blaník.

Vydařeného počasí využily i loňské vítězky Adéla Prokopová a Michaela Hanušová, které si přišly vybrat cenu od paraškoly Impact a absolvovaly tandemový seskok. Ten spolu s nimi absolvovala i finalistka České Miss 2015 Martina Karkošová.

Celý adrenalinem nabitý den dívky zakončily v diskoklubu Playland, kde se o zábavu, soutěže nebo třeba i barmanskou show postaral DJ Prochy.
HI

foto: J. Steebe Belza a Paraškola Impact