Aktuality - Originální korunky pro Miss Polabí 2017 připravuje šperkařka Jitka Slavíková

Datum vložení: 4.4.2017

Originální korunky pro Miss Polabí 2017 připravuje šperkařka Jitka Slavíková Poděbrady - Originální autorské korunky pro Miss Polabí 2017 právě vznikají a jejich autorkou bude opět šperkařka Jitka Slavíková. Jako materiál na korunky použila broušené skleněné komponenty z dílny sklárny Blažek Glass a pravé říční perly.

Tentokrát se chopila tradičního brusného vzoru - vídeňské maty, která rozehrála symfonii ve hře světelných odlesků matně broušeného skla a chladného lesku patinovaného kovu propleteného v efektní síťky. Třešničkou na dortu je perleťový lesk říčních perel, jež jsou od pradávna symbolem čistoty, nevinnosti a moudrosti. Korunkám tak dodávají noblesu a podtrhují jedinečnost okamžiku, kterou korunování Miss Polabí určitě je.

A jen tak pro připomenutí, poslední letošní castingy Miss Polabí 2017 proběhnou v poděbradském Divadle Na Kovárně v pátek 7. dubna (14:00 - 18:00 hod.) a v sobotu 8. dubna (9:00 - 12:00 hod.), takže odvážné a sympatické dívky od 6 do 16 let, sejdeme se v Poděbradech!

Celý článek s fotogalerií najdete na Svoboda.info